• Seminerler

    Hayatınızı İyileştirin !hatayınızı iyileştirin

Hayatınızı İyileştirin

 

Hayatınızı İyileştirin® Seminerleri, dünyaca ünlü yazar ve eğitmen Louise L. Hay tarafından geliştirilen pozitif düşünce gücü tekniklerine ve çok özel yöntemlere dayanır. Dünya çapında binlerce kişi bu çalışmalara katılmaktadır.
  
Hayatınızı şifalandırma süreci,

hayatınızı nasıl sürdürmeniz “gerektiği” hakkında sahip olduğunuz eski koşullanma ve inanç kalıplarını ortadan kaldırmak, sorunlu alanları belirlemek ve onlarla bağlantılı duygusal karmaşayı ortadan kaldırmakla başlar. “Sihirli” veya “gizli” bir süreç yoktur. Tüm gereken, değişime kendinizi adamak için içten gelen bir istek ve bu değişimin gerçekleşmesi için bir dizi uygulamalı adımlar atmaktır. Tüm bu süreç içinde güvenli ve destekleyici bir ortam içinde yol alacağınıza da emin olabilirsiniz.

Seminerlerimiz kendinizi keşif yolunuzda bir ilerleme aracı olarak hizmet edecektir. Hak ettiğiniz neşeli, mutlu, bereketli ve sağlıklı yaşama ulaşmanıza yardım edecek olan gücünüzü ve içinizdeki bilgelik ve dayanıklılığı fark etmeye doğru yavaşça ve ustalıkla yönlendirileceksiniz.

 

 

yaşam koçluğu sertifika  
 
 

 

Seminerimiz aracılığıyla:

•     Kendinizi ve başkalarını tam ve derinden sevmeyi öğreneceksiniz.

•     Neşenizi ve yaratıcılığınızı engelleyen negatif duyguları bırakacaksınız.

•     Hayatınızı dönüştürmek için vücudunuz, zihniniz ve ruhunuzla birlikte çalışacaksınız.

•     Sevginin önüne koyduğunuz engelleri anlayacaksınız.

•     Hayattan istediğiniz şeyleri alacaksınız.

•     Yolculuğunuzda size yardımcı olacak yeni araçlar ve fikirler edineceksiniz.

Seminer sonunda, kendiniz ve başkaları hakkında yeni bir takdir ve sevgi duygusuna sahip olacaksınız.

Aynı zamanda hayatınızdaki durum ve koşullara daha pozitif ve sevgiyle yanıt vermenize yardımcı olacak spirituel ve uygulamalı araç ve tekniklerle donanmış olarak eve gideceksiniz. 

      

Sevgiler...

Zişan Durma

Zişan Durma