• Hamilelik Enerjisi

    Hamilelik Enerjisi, App Store’dan ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Hamilelik enerjisi... !


Hamilelik Enerjisi

Hayata yeni bir can getirmek üzere olduğunuz hamilelik dönemi, her yönden hassas ve özel bir dönemdir. Hamilelik Enerjisi Uygulaması da;  farkındalıkla ve sevgiyle geçirilecek bir hamilelik dönemi için pek çok farklı uygulama, meditasyon, arınma ve enerji çalışması içerir. Ayrıca size dönem boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz pratik bilgiler sağlar.

Kimler içindir?

        Hamilelik, sadece anne ve büyümekte olan bebek için değil, baba ve varsa kardeş için de büyük önem arz eden, bütünsel bir dönemdir. Hamilelik Enerjisi, bu dönemin tüm aile için önemini bilip, aile bireylerinin uygulayabileceği çalışmalar içerir. Özenle hazırlanan uygulama ve bilgilerden tüm aile çeşitli şekillerde faydalanabilir.

Nasıl kullanılır?

Hamileliğin ilk gününden, hatta hamilelik planlamasından itibaren kullanılabilecek olan Hamilelik Enerjisi Uygulaması; hamilelik zamanı hesaplamasıyla gün gün kullanılabilecek olumlamalar, içinizdeki çocukla çalışmak için yöntemler, tüm aile bireylerinin pratiğe dökebileceği uygulamalar, bebeğe hitaben yazılan mesajlar ve süreci çok daha kolay yaşamanızı sağlamanızı sağlayan enerji tavsiyeleri sunar.

Hamilelik döneminin fiziksel, zihinsel ve ruhsal anlamda çok daha konforlu geçmesini sağlayacak olan paylaşımlardan gün gün, hafta hafta, ay ay dönemsel olarak  faydalanabileceğiniz gibi; merak ettiğiniz spesifik bir konu olduğunda da uygulamayı kullanabilirsiniz. 

1. Mükemmel Zamanlama
2. İçinizdeki Çocuğun Bebeğinizle Eşsiz Buluşması
3. Hatırlatmalar
4. Bebeğinize Hitaben
5. Hamileliğinizi Olumluyoruz

bölümleri ile zengin bir içerik sunan uygulama, özetle şunları içerir:

 

1. Mükemmel Zamanlama

Bu bölüm, bebeğinizin doğrum tarihini ya da hamileliğin ilk gününü nasıl hesaplayacağınızı aktarır. Normal doğumlar, suni döllenme yada tüp bebek gibi yöntemlerle hamile kaldığınız zamanlarda doğru zaman hesaplama yöntemini sizlere sunar. Hamileliğinizin ilk gününden başlayarak, bebeğin doğum gününe kadar faydalanabileceğiniz günlük olumlamalar içerir.

 

2. İçinizdeki Çocuğun Bebeğinizle Eşsiz Buluşması

Hem kadın hem de erkek için son derece hassas ve önemli bir süreç olan hamilelik dönemi; ayrıca içinizdeki çocukla da tanışmak ve onu iyileştirmek için güzel bir fırsattır. Bu bölümde içinizdeki çocukla ve bebeğinizle nasıl iletişim kuracağınız, geçmişten gelen yaraları nasıl saracağınız ve enerjinizi nasıl dönüştüreceğiniz aktarılır.
Bu bölümün içeriğinde:


Kendini SevAnne adayının bebeği için gösterdiği özeni, kendisine de göstermesi için ihtiyacı olan hatırlatmaları içerir.

 

AffetGeçmişten gelen öfkelere, kırgınlıklara karşı iyileştirme çalışmaları yapmak, özellikle anne ve baba olmaya hazırlanılan dönemlerde ekstra önem taşır. Bu bölümde, hamilelik döneminde anne ve baba adayının toksik yüklerden arınması için faydalanabileceği affetme çalışmaları yer alır.

 

ŞükretHamilelik döneminde şükür enerjisinin yüksek frekansından faydalanmak için yapmanız gerekenleri içerir. Şükür frekansının her şeklini ayrıntılarıyla sizlere aktarır.

 

Enerji ÇalışmasıAnne ve baba adayının kendileri için yapacakları arınma ve enerji çalışmalarını içerir. Hamilelik için karma temizliği, aura temizliği ve enerji dolu hamilelik için çalışmaların yer aldığı bu bölümde, enerjinizin arındırılıp, dönüştürülmesi hedeflenir. Çalışmalar; hayatınızın ve ailenizin  enerjisinin yükselmesini sağlar.

 

MeditasyonYaşam alanlarımızı temizlediğiniz gibi zihninizin de  temizlenmesi; enerjinizin yükselmesini sağlar. Zihin temizlemenin en etkili yollarından biri de meditasyon yapmaktır. Bu bölüm meditasyon uygulamasının ne sağladığını, hamilelik sürecine faydalarını ve meditasyonun nasıl yapıldığı konularında bilgi edinmenizi sağlar.

 

En Değerli SorularBu bölüm hamile olan ya da olmayı planlayan anne ve baba adaylarının cevaplayacağı soruları içerir.  Bir şeyi bildiğiniz anda , o konunun enerjisini yükseltmeye başlarsınız. Geçmişinizden, atalarınızdan gelen düşük enerji bağlarının kesilmesi ve  enerjilerinin iyileştirilmesi için pek çok soru sorup , fark etmenizi sağlar. Bu sorular farkında olmanızı sağlayarak yaşadığınız süreçle ilgili yol gösterir ve enerjinizin arınması gereken yerlere işaret eder. Dolayısıyla çok değerlidir. Tüm yaşam derslerinizin enerjisinin arınmasına, yükselmesine ve böylece de bebeğinizden başlayarak tüm ailenin üst ve alt soylarının enerjisinin değişmesi anlamına gelir.

Bu kısım;
“Hamile Olanların, Hamile Kalmak İsteyenlerin Cevaplayacağı Sorular”
“2. Ve 3. Hamileliklerde Cevaplanacak Sorular”
“Hamile Olduğunuzu Öğrendiğinizde Cevaplanacak Sorular”
“Hamilelik Süreci Sonunda Cevaplanacak Sorular” bölümlerinden oluşur.

 

Evrensel Destekİnsan olarak evrenin bir parçası olduğunuzu hatırlatan Evrensel Destek bölümünde, hamilelik sürecinde evrenin döngülerinden nasıl faydalanacağınız aktarılır. Yeni ay ve dolunay zamanında yapılacak meditasyon ve niyetleri içerir.

 

3.Hatırlatmalar

Tüm aile bireylerinin faydalanabileceği Hatırlatmalar bölümü; hamilelik döneminde hayata geçirilebilecek gündelik pratikleri içerir. Emzirmeden, bebek odasının düzenlenmesine kadar; doğuma hazırlık ve doğum sonrasında pratiğe dökebileceğiniz paylaşımlar içeren bu bölümde; ihtiyaç duyacağınız  her bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

EmzirmeEmzirme dönemi, anne ve bebeğin en yakın temasta olduğu, özel ve keyifli bir dönemdir. Bu bölümde, emzirmenin fiziksel ve ruhsal faydalarından bahsedilir. Bebeğin bütün düşünce sisteminin oluştuğu emzirme anlarında; nelere dikkat etmeniz gerektiği aktarılır. Burada giyecek seçiminden, emzirme esnasında bebeğinizle kuracağınız ilişkiye kadar pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.  

Beslenme
Beslenme bölümü, hamilelik döneminde dengeli ve sağlıklı bir beslenme için faydalanabileceğiniz noktaları içerir. Yiyecek ve suyun enerjileri; yiyeceklerin ve suyun enerjilerini yükseltme yöntemlerine dair bilgileri kapsar.

İsim Koyma Hem bebek hem de ailesi açısından isim koyma süreci oldukça önemli bir dönemdir. Bu bölümde isim seçiminde dikkat etmeniz gereken detaylar vurgulanır. İsimlerin kelime anlamları, geçmişte yaşayan bir kişinin ismi ise enerji temizlikleri yapılması gerektiği bilgisi verilirken, bunların yöntemleri aktarılır.

 

Büyük Kardeşle İlişkiBüyük kardeşle ilişki, hem hamilelik sürecini hem de doğum sonrasını kapsayan önemli konulardan biridir. Bölümde evdeki çocukların enerjisi, hamilelikle ilgili büyük çocuğa nasıl bilgi aktarılacağı, bebek dünyaya geldikten sonra büyük çocuk ve bebek arasında nasıl denge kurulacağı gibi konular aktarılır.

 

Anne Kucağı Gibi Bebeğin doğumundan sonraki bir diğer önemli konu da bakıcı seçimidir. Anne Kucağı Gibi bölümü, anne ve baba olarak bebeğinizi emanet edeceğiniz bakıcı seçiminde dikkat etmeniz gereken yolları aktarır.

 

Bebeğinizle, Aşk İlişkinizi Canlı TutmakHamilelik sürecinde eşinizle ilişkinizde dikkat etmeniz gereken noktaları vurgular. Burada, kadın ve bebeği arasındaki ilişkiden babanın etkilenmemesi için ne şekilde iletişim kurulması gerektiği, çiftlerin yatak odası şeklinin hem çiftle hem de bebekle ilişkiye etkisi, odaların ne şekilde dekore edilmesi gerektiği gibi bilgiler paylaşılır.

 

Yardım AlmakAnne olarak hormonal, fiziksel ve ruhsal olarak pek çok değişimin yaşandığı bir dönemden geçtiğiniz hamilelik sürecinde ihtiyaç halinde kimden ve nasıl yardım alabileceğiniz konularına değinilir. Kişilerin kendilerini yardım almaya açmaları için yapabilecekleri uygulamalardan bahsedilir.

 

Rüyalarla Dolu GecelerHamilelik döneminde çokça görülen rüya ve kabuslara karşın, huzurlu bir gece geçirmek için yöntemler içeren bu bölüm; rüyaların nasıl yol gösterdiğini ve nasıl rehberlik alınabileceğini yorumlar.

 

Bebek Bakımı ve BanyoYeni bir anne olarak bebeğin bakımına dair öğrenmeniz gereken pek çok önemli detay bulunur. Bu bölüm bebeğin tırnak kesiminden nasıl banyo yapılacağına kadar pek çok pratik bilgi içerir.

 

Bebekle Sosyal HayatBebekli yeni hayatınızda, bebeğinizle nasıl sosyal hayata karışabileceğiniz ve dışarıdan aldığınız toksik enerjilerden bebeğinizi nasıl koruyacağınızın yolları aktarılır.

 

Bebeğinizin Odası ve DüzeniBebekler rutini sever. Bu bölüm, bebeğinize nasıl bir düzen kuracağınızı ve nasıl bir rutin oluşturmanız gerektiğini aktarır. Ayrıca Feng Shui yöntemi ve Space Clearing ritüellerinden faydalanarak, bebek odasının düzenlenmesi konusunda yardımcı olur.

 

Anne ve Bebek GiyimiHamilelik ve emzirme sürecinde ve bebeğiniz için giysi seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiği, renklerin enerjisi, giyeceklerdeki mesajların önemi, doku ve kumaş seçimi gibi konularda yararlanabileceğiniz bilgiler içerir.

 

Çalışan AnneBu bölümde hamilelik ve annelik sürecinde çalışırken ya da çalışma döneminizi belirlerken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedilir. Çalışma kararına nasıl yaklaşmanız gerektiği konusu irdelenir. Zihninizde yarattığınız ya da geçmişten taşıdığınız kalıplara karşı farkındalığınızın gelişmesi sağlanır.

 

CinsellikHamilelik sürecinde cinsellik konusuna yaklaşımınıza dair farkındalık kazanmanızın hedeflendiği bu bölümde, toplumsal kalıplara karşı ne şekilde önlem alacağınız ve hamilelikte cinselliğin faydalarından bahsedilir.

 

Doktorunuzla Enerji UyuşmasıNormal gebelik ya da tüp bebek gibi tedavi gerektiren gebelik süreçlerinde doktor seçiminin nelere göre yapılması gerektiğinin aktarıldığı bu bölümde, doktorun aurası, enerji uyuşması gibi noktalara dikkat çekilir.

 

Çoğul GebeliklerÇoğul gebeliklerde hem fiziksel hem de ruhsal anlamda yapılması gerekenler aktarılır. Anne ve baba adayının bu süreçte nelere dikkat etmesi gerektiğinden bahsedilir.

 

Şifa Dolu Bir Bedende Hamilelik Yaşamak içinBu bölüm, hamilelik döneminde bedeninizi dinleme yöntemlerini ve bedeninizden nasıl rehberlik alacağınız konusunda yardımcı olur. Bedeniniz için enerji çalışmaları ve meditasyonları; avuç içi ile enerji çalışmaları, gece uyumadan önce ve uyandıktan sonra yapılacak çeşitli uygulamaları içerir.

 

Beylere ÖzelHamilelik süreci her ne kadar kadının fiziksel bedeninde gerçekleşen bir süreç olsa da bu sürece eşler de fazlasıyla dahil olur. Bu yüzden onların da bazı konularda bilgilenmeye ihtiyacı vardır. Beylere Özel bölümü, hamile eşe nasıl destek olunabileceğine dair bilgileri  ve kişisel enerji uygulamalarını içerir.

 

Dengeli Bir EnerjiHamilelik ve bebeğin doğumundan sonraki süreç, manevi olduğu kadar maddi anlamda da hazırlıklar gerektirebilir. Bu bölümde maddi kaynaklarınızı arttırmak üzere, bilinç düzeyinde yapacağınız çalışmalar üzerinde durulur.

 

Bebeğinizin CinsiyetiBu bölümde cinsiyet konusuna dair yargı ve düşüncelerinizi, geçmişten gelen kalıplarınızı nasıl aşacağınız konusunda bilgi verilir. Çevreden gelen cinsiyetle ilgili olumsuz yorumlara karşı alabileceğiniz önlemler paylaşılır.

 

Doğum SüreciDoğum Süreci bölümü, doğuma giderken ve doğum öncesi süreçte endişelerinizden arınarak doğuma hazırlanmanız için yapmanız gerekenler ve doğum sonrasındaki süreçte enerjinizi nasıl temizleyeceğiniz konusunda yol gösterir.

 

4.Bebeğinize Hitaben

Bebeğinize Hitaben bölümü, anne ve baba adayları için hamilelik süreci boyunca bebekle paylaşılacak olumlu mesajları içerir. Bebeğin her gününe ayrı pozitif mesajlar aktaran olumlama cümleleri paylaşılır ve olumlama cümlelerinin kurulumu ve nasıl kullanılacağı öğretilir. 

 

Gün Gün OlumlamalarAna rahmine düştüğü ilk günden, doğum gününe dek hem bebeğinizin gelişiminin hem de hamilelik sürecinizin keyifle geçmesi için çeşitli olumlamalar aktarılır. Haftalık periyodlar halinde aktarılan bu bölüm, kadınların hormonal değişimleri ve bebeğin gelişim dönemleri gözetilerek planlanmıştır.

 

Babadan Bebeğine MesajBabanın bebeğine hitaben dolduracağı mesajları içerir. 9 aylık süreçte her ay için ayrı bir mesaj gönderilebilir. Baba adayı, yazdığı olumlu mesajları ve bu süreç içinde yaşadığı anıları bir e-posta adresine gönderebilir. Böylece, sevgi dolu bir hamilelik ve bebeklik geçiren çocuğunuza, ilerleyen yıllarda keyifle okuyabileceği anılar bırakmış olursunuz.

 

5.Hamileliğinizi Olumluyoruz

Hayatın her döneminde olduğu gibi, hamilelik sürecinde de pozitif bir enerjiye sahip olmak son derece önemlidir. Bu bölüm, enerjinizi yükseltmek için neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi aktarır. Kendinizi sevmeniz ve daha değerli hissetmeniz için teknikler içerir. Olumlamalar da bu tekniklerdendir. Kendi olumlamalarınızı nasıl üreteceğiniz ve ne şekilde kullanacağınız aktarılır.

 

Hamileliğinizi OlumluyoruzHamilelik sürecinde enerjinizi yükseltmek için bebeğinize ve kendinize yönelik olumlu cümleleri nasıl kuracağınızı öğrenirsiniz. Aklınızdan geçen ya da sarf ettiğiniz olumsuz cümlelerin enerjilerinin dönüştürülmesi için teknikler paylaşılır.

 

Hamilelikte Yaşanabilecek Rahatsızlık İllüzyonlarının OlumlamalarıBu bölüm hamilelik yaşamaya engel olan, bebeğin gelişimini etkileyebilecek ya da hamilelik sürecini olumsuz geçirmeye sebep olabilecek sorunlara karşı olumlamalar içerir. Hamilelik sürecinde konforunuzu düşüren bulantılardan, tansiyon sorunlarına kadar pek çok rahatsızlığın zihinsel sebebi ve bu problemler karşısında enerjinizi yükseltme yolları paylaşılır.

 

Aylık OlumlamalarBebeğin gelişim dönemi dikkate alınarak hazırlanmış olumlama cümleleridir. Aydan aya gelişim süreci ve hormonal dengeler göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmıştır.

Zişan Durma