• 7'den 70'e

    Huzur, sağlık, masumiyet, saflık, sevgi, birlik, nezaket, neşe, dürüstlük, bolluk ve keyif... !


İlham Kartları

Günlük yaşamın akışında hepimizin enerjisinde değişimler olur. Bu yaşamın en doğal halidir. Bazen kendimizi daha mutlu , bazen ise daha keyifsiz hissederiz. İşte keyifsiz olduğumuz anlarda ufak da olsa bir destek almak bizim enerjimizi yükseltecektir.

İnsanın kendini daha iyi hissetmek ya da enerjini yükseltmek için yardım almak oldukça doğaldır. Yardım almak bazen aklınızdaki sorunun cevabını ve olan durumu daha net görmenize yardımcı olur. Belki de genel olarak tavsiye almak istediğiniz alanlar olabilir. Her gün güzel şeyler hatırlamak için , o an yaşadığın bir durum için ya da sevdiğin insanlara kendilerini daha iyi hissettirmek için kart seçebilirsin. Bu mesajları istersen kendin okuyabilir, istersen sadece resimlerine bakabilir, istersen de ses tuşuna dokunarak sesli olarak dinleyebilirsin. Hangi yöntemi kullanırsan kullan , bu kartların her an mesajlarıyla seninle olduğunu hatırlaman yeterli.  Yaşamın her anı bize yeni şeyler öğretir. Tüm bu deneyimleri daha da keyifle yaşamak; mutluluğu ve neşeyi arttırmak için bu kartlar sana ilham olsun. O günü daha da iyi yaşamak için, aklına takılan konuya dair bir ilham almak için, kendini daha iyi hissetmek için bu kartları kullanabilirsin. Bu kartlar sana çok güzel şeyleri hatırlatacak. İster çocukların için, istersen de kendi içindeki çocuktan mesaj almak için bu kartları kullanabilirsin.

48 tane olan kart destesi senin bilmen gereken, yapman gereken ve farkına varman gereken mesajlardan oluşur. Bu kartların hepsi senin kalbinin ve zihninin sevgiye açık kalmasına yardımcı olur. Sen bu kartlarda yazan hatırlatmaları; istersen içinden tekrar edebilir, istersen sesli söyleyebilir, istersen yanındaki ailen ve arkadaşlarınla  da paylaşabilirsin. Her ne yaparsan yap , içinden geçen tüm güzel duygular, güzel enerjiler göndermek istediğin kişilere kolayca ulaşacaktır. Onların yanında olmasına gerek bile yoktur. Çünkü enerji zaman, mekan tanımadan sevdiklerine ulaşacaktır.

Mesela AFFET Kartı sana mesaj vermek istediği zaman, affetmek istediğin kişiyi istersen arayabilir, görüştüğün zaman ona artık sorun kalmadığını söyleyebilirsin. Aramadığın , söylemediğin zaman bile, içinden geçirdiğin enerji harekete geçecektir. Senin içinden niyet etmen ve hissetmen yeterli olacaktır.

Huzur, sağlık, masumiyet, saflık, sevgi, birlik, nezaket, neşe, dürüstlük, bolluk ve keyif … Yaşamın birçok güzel değeri var. Sen değerlerini tanır, onlara sahip çıkar ve korursan hep mutlu olursun. Bu kartlar seni değerlerinle buluşturacak. Değerlerine sahip çıkmak seni her zaman yaşamın çok daha fazla güzellikleriyle buluşturur.
Çocukken öğrenilen her bilgi geleceğe aktarılan en büyük değerdir. Şimdi çocuklarımız için eşsiz bir enerji mirası yaratma zamanı.

Sihirli Ekran

Enerjimiz, yaşamın her anında içinde bulunduğumuz evrenin enerjisiyle bağlantılıdır. Dolayısıyla tüm düşüncelerimizle, hissettiğimiz duygularla ve söylediklerimizle evrene bir enerji frekansı yayarız ve o enerjiye uygun insanları ya da olayları deneyimleriz.
Ağzımızdan çıkan sözler  enerji alanımızda bulunan tüm bilgilerin dışa yansımasıdır. Bilinçli olarak yapacağınız sözcük seçimleri enerjinizin daima olumlu ve yüksek bir frekansta kalmasını sağlar. Fark etmeden kurduğunuz her cümle o an içinde yaşayacağınız enerjiyi oluşturur ve günün akışını belirler. O enerjiye bağlı olarak çığ gibi büyüyen daha büyük bir enerjiye maruz kalırsınız.
Kelimeler güçlü etkileri olan ses frekanslarıdır. Kelimelerin gücünü kullanarak hayatımızı istediğimiz gibi yönlendirebiliriz.
Olumlama cümleleri hayatınızın her anını güzel enerjilerle desteklemenizi ve beslemenizi sağlayacaktır.
Olumlama cümlelerinin kullanımı kadar, onları destekleyen enerjinizin de aynı frekansta olması oldukça önemlidir... Bu yüzden ilk ilişkiyi içinizdeki çocukla kurmalısınız. Zira bu iletişim enerjinizin mükemmel dengesini evrene yayacaktır. İçinizdeki çocukla sürekli iletişimde kalmak mükemmel bir frekans yaratacaktır. Ayrıca her cümlenizi enerjinizi yükseltmek amacıyla kullandığınızda; olumlu cümleler; hayatınızı bütünüyle olumlu enerjilerle dolduracaktır.

Ayna Ayna Söyle Bana ve Fotoğraf ekranı , sizin içinizdeki çocuğa sevgiyle bağlanmasınız için harika birer vesiledir.


Yaşam içinde kedini iyi hissetmek için yardım almanın bir adım ötesi; bir insanın kendi kendini daha iyi hissetmek için yöntemler kullanmasıdır. İnsanın kendine yaptığı iyilik yaşamının her alanına yayılan değerlerle kendini göstermektedir. Sihirli Ekran seçimini kullanmak , sizi kendiniz için güzel şeyler yapmaya yönlendirecektir.

*Ayna Ayna Söyle Bana ekranını seçtiğinde, cihazının kamerası sana dönük olacak ve senin o andaki halin ekrana yansıyacak. Tıpkı öz çekim için poz verdiğin gibi. Kendini desteklemek ve o anda iyi hissetmek istediğin her an, bunu kullanabilirsin. Sen kendini desteklersen, evren de seni destekler. Yaşın kaç olursa olsun , kendi içindeki çocukla iletişimde olmak ve onu desteklemek; seni bütün güzel iletişimlere açarken yaşamının her alanında seni güzel şeylerle destekleyecektir.

*Fotoğraf ekranını seçtiğinde, hangi fotoğrafla çalışmak istediğine karar vermelisin.  Bu senin ilk yıllarını temsilen bebeklik fotoğrafın olabilir. Enerjini düşük hissettiğin bir an varsa ve sen onun enerjisini yükseltmek istiyorsan, o anı sana hatırlatan bir fotoğrafla da çalışabilirsin. Ya da aklına ilk gelen, zihninde ilk beliren  fotoğrafla çalışabilirsin. O fotoğrafın aklına gelmesi tesadüf değildir. Aklına ilk gelen fotoğraftaki halin demek ki daha çok sevgi istiyor. Bunu fark etmek bile enerjini yükseltecektir.

. Olumlamalar insanın kendi kendine yapabileceği telkinler olduğu için, bu fotoğraflar sana ait fotoğraflar olmalıdır. Bunun istisnası, 18 yaş altı çocuğu olan anne ve babaların ; çocuklarının enerjileri için telkin kullanabilmesidir.

 

*Sevgi yollayın ekranını seçtiğinde ise; içinden kime daha fazla sevgi yollamak istersen o kişiye odaklanarak sevgi enerjisini çoğaltırsın. Sevgi yollamak, her iletişimin olduğundan da iyi olmasını sağlayacaktır. O kişinin senden uzakta olması, başka bir ülkede yaşaması, ya da senin ona sevgi yolladığından haberinin olmaması önemli değildir. Sevgi duygusu enerjidir. Niyet edildiği anda, kolayca akar. Ayrıca gönderen kişiye de kendini iyi hissettirme özelliği vardır.

Sevgi enerjisi her şeyin başıdır. Bağışıklık sistemine iyi gelen güçlü bir etkisi vardır.

Zişan Durma