• Hamilelik Enerjisi Kitabı

    Çocuklar ve İçinizdeki Çocuklar için Kitap Sizlerle

Hamilelik Enerjisi Kitabı

Hamilelik süresini hem sizin hem de bebeğinizin en yüksek enerjiyle;

Keyifle, mutluluk ve sağlıkla geçirmeniz için bu kitapta size birçok enerji yöntemi hatırlatılmaktadır

 

Sizin enerjinizi destekleyerek bebeğinize temiz bir karma bırakmanıza vesile olan bu eşsiz kitapla;

yapacağınız her çalışma sizin ve hayatınızın enerjisini bebeğiniz için hazırlamaktadır.

 

EL VERİN, HAYATA TUTUNSUN.

 

Hamilelik Enerjisi Kitabının Tüm Geliri KORUNCUK VAKFINA Bağışlanmaktadır.

​Işık Sarsın Sizi​...

 

KORUNCUK VAKFI neler yapar ?

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, her çocuğun şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğuna yürekten inanmaktadır.

 

1979 yılında Çocukköyleri kurmayı ve yaşatmayı amaç edinmiş gönüllü kişiler tarafından kurulan Vakıf,  korunma ihtiyacındaki çocukların yani Koruncuklar’ın, 10-12 evden oluşan yerleşim birimi olan “Çocukköyü”ne geldikleri andan itibaren bir aile ortamında sağlıklı gelişmeleri, eğitim ve öğretim görmeleri, kişisel yeteneklerini geliştirmeleri, geleceğe hazır ve topluma faydalı bireyler olmaları için çalışmaktadır.

 

Çocuk köylerindeki her Aile Evinde anne şefkati ve aile birliğinin sürdürüldüğü bir ortamda, çocukların bedenen, ruhen, ahlaken ve fikren gelişimleri; toplum içinde verimli ve yapıcı kişilik kazanmaları, yüksek öğrenim dahil olmak üzere eğitimlerinin sağlanması hedeflenmektedir.


www.koruncuk.org

 

Zişan Durma

 

 

Hamilelik Enerjisi Kitabının Tüm Geliri KORUNCUK VAKFINA Bağışlanmaktadır.

  • Hamilelik Enerjisi Kitabı;

    Yiyeceklerinizden, giyiminize; hayatınızdaki insanların enerjisinden, yaşadığınız mekanlara kadar her noktaya değinmektedir. Böylece bu kitapla birlikte siz kendinizi bebeğiniz için hazırlarken , aslında içinizdeki çocukla da sevgiyle yakınlaştığınızı hissedersiniz